"Karate jest sztuką i filozofią walki.
Podstawowym celem tego sportu nie jest zwycięstwo,
ale stałe dążenie do doskonalenia swojego charakteru"

Masutatsu Oyama

W najbliższą sobotę 15 czerwca zapraszamy wszystkich ćwiczących na wspólny trening na zakończenie sezonu, po którym odbędzie się Turniej Klubowy. Impreza rozpocznie się o godzinie 15ej na hali Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku. Do zobaczenia. :)

Po symbolicznym zakończeniu, treningi będą się jeszcze odbywać do końca czerwca. Po 15-ym czerwca nie będzie już treningów piątkowych grupy zaawansowanej. Nie odbędzie się również trening w czwartek 20 czerwca w Boże Ciało. Osoby trenujące w piątki zapraszamy, po tym terminie, w czwartek 27 czerwca na godzinę 18ą na salę MOSiR przy ul. Misiągiewicza.

EGZAMIN

na stopnie kyu

- dla dzieci do 14 lat odbędzie się we wtorek 4 czerwca 2019 r. o godzinie 18.00 na sali Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku. Należy przyjść pół godziny przed rozpoczęciem w celu zapisania się na listę. Obowiązuje prawidłowe oznaczenie pasa.

- dla dorosłych i młodzieży powyżej 14 lat odbędzie się w poniedziałek 10 czerwca 2019 r. o godzinie 19.30 na sali Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku. Należy przyjść pół godziny przed rozpoczęciem w celu zapisania się na listę. Obowiązuje prawidłowe oznaczenie pasa.

15 czerwca, w sobotę,  zapraszamy wszystkich ćwiczących i ich rodziny na dużą halę Zespołu Szkół Zawodowych, gdzie zakończymy sezon wspólnym treningiem.  Odbędzie się wówczas również Turniej Klubowy, do udziału w którym zapraszamy wszystkich ćwiczących na grupach dziecięcych. Każdy może startować w konkurencji kata, a zaawansowani również w kumite. W konkurencji kata początkujący wykonują w I turze kihon kata sono ichi, a zaawansowani taikioku kata sono ichi. W drugiej turze ćwiczący mogą wykonać dowolne kata. Walki kumite będą toczone na zasadach lekkiego kontaktu, w ochraniaczach, hogo i kaskach. Prosimy o zapisywanie się podczas trenigów do sensei Gosi (do kumite należy podać swoją wagę).

Impreza odbędzie sie w godzinach popołudniowych, dokładną godzinę podamy wkrótce.

Uwaga, zmiana harmonogramu

Od 7 maja 2019 r. wtorkowe treningi grupy zaawansowanej zostaja przeniesione z 18.45 na 18.00. i będą się odbywać na sali MOSiR przy Ul. Misiągiewicza.

Zapraszamy do galerii, gdzie można obejrzeć zdjęcia z treningów grup dziecięcych wykonane przez pracownię FotoJacek Przeworsk.

Zobacz grupę początkującą

Zobacz grupę zaawansowaną