"Karate jest sztuką i filozofią walki.
Podstawowym celem tego sportu nie jest zwycięstwo,
ale stałe dążenie do doskonalenia swojego charakteru"

Masutatsu Oyama

Wszystkim wyjeżdżającym na obóz zimowy życzymy udanej pogody, a pozostających w domu zapraszamy na treningi. Podczas ferii wszystkie zajęcia odbywają się według harmonogramu.

Zdrowych, spokojnych, pogodnych, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym Nowym 2019 Roku  ćwiczącym, ich rodzinom oraz wszystkim sympatykom klubu

życzą instruktorzy.

11 grudnia 2018 roku na sali Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku odbył się egzamin na stopnie kyu dla dzieci.

Podczas egzaminu sprawdzano nie tylko przygotowanie techniczne, ale i wypracowaną sprawność fizyczną - gibkość, siłę i wytrzymałość ćwiczących. Najtrudniejsze zadanie mieli najstarsi zaawansowani, którzy poza przygotowaniem technicznym musieli wykazać się znajomością wyższych kata i poradzić sobie podczas walk kumite. Ciężki wysiłek się opłacił, wszyscy pozytywnie zaliczyli swoje techniki i trzymali słowa gratulacji od egzaminującego sensei Darka Walasa. Egzamin zakończyła wizyta "Św. Mikołąja", który obsypał zdających cukierkami, o które oczywiście trzeba było zawalczyć :). Zapraszamy do galerii, gdzie można obejrzeć zdjęcia z egzaminu.

przejdź do galerii

13 października 2018r. odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKO PODLASIE CUP 2018 w Białymstoku. W turnieju wziął udział nasz zawodnik Kornel Brzyski, gdzie wywalczył kolejny złoty puchar w konkurencji kumite. Gratulujemy.