14 stycznia 2016 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku odbyła się

Gala I Plebiscytu na Najlepszego Sportowca

Powiatu Przeworskiego.

Miło nam poinformować, że nasza sensei Małgorzata Badocha, prowadząca zajęcia grup dziecięcych i młodzieżowych naszego klubu, została trenerem roku w kategorii - Trener Roku Grup Młodzieżowych (sporty indywidualne). Ponadto w kategorii - Zawodnik Roku Grup Młodzieżowych (sporty indywidualne)  największą liczbę głosów uzyskał zawodnik naszego klubu - Filip Hawro. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili czas i zagłosowali na naszych nominowanych sportowców. Jest  dla nas ogromną satysfakcją, że praca naszych trenerów i zawodników jest doceniana w środowisku powiatu przeworskiego, a sukces ten będzie dla nas dodatkową motywacją do dalszej pracy. 

Podczas gali odbyły się dwa pokazy przygotowane przez grupę zaawansowaną dla dorosłych oraz grupę dziecięcą naszego klubu.

Transmisję z gali można obejrzeć TUTAJ

Filmy z pokazów dostępne na you tube:

pokaz sensei

pokaz dzieci