W niedzielę 12 listopada 2017r. w hali sportowo-widowiskowej OSiR w Biłgoraju odbył się 

III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin

z okazji Święta Niepodległości 

W turnieju wzięło udział ośmiu naszych zawodników startujących w konkurencji kumite. Wszyscy walczyli z dużym zaangażowaniem i  sukcesem jest to, że przywieźli oni z turnieju aż siedem pucharów za pierwsze, drugie i trzecie miejsce. W kategorii roczników 2006-2007 wszystkie trzy miejsca na podium zdobyli zawodnicy z naszego klubu. Starujący w kategorii  rocznika 2004-2005 Kamil Goń wywalczył drugie miejsce startując w wyższej niż własna kategorii wagowej. Gratulujemy zawodnikom:

Hubert Goń - I miejsce

Sebastian Goń - I miejsce

Kamil Goń - II miejsce

Róża Przeszłowska - II miejsce

Kornel Brzyski - II miejsce

Robert Krupa - III miejsce

Kamil Długosz - III miejsce