16 grudnia 2017 roku pięcioro naszych zawodników wzięło udział w

Mistrzostwach Polski Młodzieżowców oraz Mistrzostwach Polski Juniorów 

w Koszalinie.

W zawodach uczestniczyło 150 zawodników, z 50 klubów Polski, startujących w konkurencjach kata i kumite. Walki turniejowe, jak zawsze na zawodach tej rangi, stały na najwyższym poziomie, ale nasi zawodnicy wykazali sie świetnym przygotowaniem technicznym i wytrzymałościowym co zaowocowało trzema miejscami na podium.

Drugie miejsce w kategorii juniorek +60kg wywalczyła Karolina Barylak zostając wicemistrzynią Mistrzostw Polski Juniorów. W kategorii juniorów do 60kg trzecie miejsce wywalczył Filip Hawro, a w kategorii młodzieżowców do 80kg trzecie miejsce zdobył Kewin Liszka. Pozostałym zawodnikom Michałowi i Paulinie zabrakło szczęścia aby stanąć na podium, ale mimo to nasz klub zdobył szóste miejsce drużynowo w klasyfikacji Mistrzostw Polski Juniorów, co przy tak dużej liczbie startujących klubów jest dużym osiągnięciem. Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.