11 marca 2018r. w  Hali Sportowo - Widowiskowej MOSiR w Krośnie odbyły się

Mistrzostwa Makroregionu Południowego

i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

z udziałem 288 zawodników z 34 ośrodków Kyokushin. Przeprowadzono także konkurencje kumite w przepisach Karate WKF. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak, a sędzią technicznym shihan Tadeusz Krygowski. Mistrzostwa były w całości transmitowane w internecie, a organizatorem imprezybył Krośnieński Klub Karate Kyokushin, kierowany przez shihan Romana Woźniaka.

W zawodach wystartowało 12 naszych zawodników startujących w konkurencji kumite semi kontakt w kategoriach seniorzy, juniorzy, juniorzy młodsi i młodzicy. Wszyscy startujący zawodnicy wrócili z pucharami co dało naszemu klubowi piąte miejsce drużynowo na 34 startujące kluby.

Gratulujemy zawodnikom:

Adrian Ficek - II miejsce seniorzy

Mateusz Ziemniak - II miejsce seniorzy

Kewin Liszka - III miejsce seniorzy

Paulina Pawlak - III miejsce seniorki

Filip Hawro - I miejsce juniorzy

Karolina Barylak - II miejsce juniorki

Michał Chomik - II miejsce juniorzy

Emilia Chruściel - II miejsce juniorki WKF

Jakub Kuryło - II miejsce juniorzy młodsi

Dawid Kalamarz - III miejsce juniorzy młodsi

Sebastian Goń - I miejsce młodzicy

Filip Kochan - III miejsce młodzicy 

10 marca 2018 roku zawodnik naszego klubu Kornel Brzyski wziął udział w Ogólnopolskim Turnieju o puchar wójta gminy Chełm. Kornel wygrał wszystkie swoje walki przed czasem zdobywając pierwsze miejsce w kategorii kadetów. Gratulacje